نوروز 95 با سریال مرضیه برومند در شبکه سه
یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
545 بازدید

سریال ویلا به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی مرضیه برومند برای نوروز 95 در شبکه سه سیما به نمایش گذاشته خواهد شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ مهران مهام تهیه کننده تلوزیون گفت:درحال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه سریالی با عنوان «ویلا» به کارگردانی مرضیه برومند هستیم که مراحل پایانی خود را سپری می کند و در صورت اتمام 10 قسمت از آن، پیش تولید فیلم را آغاز می کنیم. 
وی افزود: این سریال برای عید نوروز 95 در نظر گرفته شده و یک قصه شاد و طنز دارد و روایتگر داستان خانواده ای است که به سمت شمال کشور مسافرت می کنند. 
وی با اشاره به انتخاب بازیگران این سریال عنوان کرد: هنوز بازیگران فیلم را انتخاب نکرده ایم اما گزینه هایی را برای کار در نظر داریم که به زودی آنها را اعلام می کنیم. 
مهام ادامه داد: لوکیشن ها در شمال و تهران است قسمت اعظمی از فیلم در شمال و یک قسمت هم در کاشان تصویر برداری می شود این را هم باید بگویم که این سریال برای پخش از شبکه سه سیما در نظر گرفته شده است. 
وی با اشاره به همکاری با مرضیه برومند به عنوان کارگردان این اثر ادامه داد: با توجه به اینکه پیش از این ما بارها با یکدیگر همکاری داشتیم به این فکر کردم که بعد از مدت طولانی دوری مرضیه برومند از تلویزیون یک بار دیگر از او خواهش کنم که به کار در این قاب جادویی بپردازد. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر