وزیر ورزش ازعملکرد پرسپولیس اعلام رضایت کرد
دوشنبه ۲۱ دى ۱۳۹۴
0 نظر
533 بازدید


رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس،از اعلام رضایت وزیر ورزش و جوانان از عملکرد مدیریت، هیات مدیره، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛جعفر کاشانی رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از جلسه اعضای هیات مدیره پرسپولیس با وزیر ورزش و جوانان در این خصوص افزود: جلسه بسیار خوبی با وزیر داشتیم و گزارش عملکرد باشگاه را به گودرزی ارایه کردیم.
وی افزود: در این جلسه درخصوص کار هایی که باید برای آینده تیم انجام شود نیز با وزیر صحبت کردیم که خوشبختانه او نیز نظر مثبتی دارد. 
رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، گفت: با تعامل و مدیریت منسجمی که در وزارت ورزش و باشگاه پرسپولیس وجود دارد باید بتوانیم به سمت ساخت باشگاه حرکت کنیم. 
وی درخصوص دیگر مسایل مطرح شده در نشست امروز با وزیر ورزش، ابراز کرد: مسایل مالی باشگاه یکی از نکاتی بود که امروز به آن اشاره شد که باید راهی برای حل این مشکل در نظر گرفته شود. 
کاشانی تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان تمام تلاش خود را برای بهبود شرایط پرسپولیس و استقلال انجام داده و شرایط امروز ما بسیار بهتر از شروع کارمان است.
وی اضافه کرد: وزارت ورزش به دنبال فرهنگ سازی این دو باشگاه در جامعه است و امیدوارم این دو تیم روزی تبدیل به باشگاه شوند. 
رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به نظر وزیر درخصوص عملکرد این تیم در لیگ برتر، گفت: وزیر از عملکرد سرپرست باشگاه، هیات مدیره، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس تشکر کرد و از اینکه توانستیم مشکلات گذشته را پشت سر بگذاریم خوشحال بود. 
کاشانی تصریح کرد: امیدوارم جلسات ما با مسئولان وزارت خانه همچنان ادامه داشته باشد تا باشگاه با حمایت وزیر و معاونین او بتواند بیشتر به فعالیت های فرهنگی و زیر ساختی بپردازد. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر