پرداخت جریمه غیبت سربازی تا پایان سال
یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
385 بازدید

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی از فرصت مشمولان مرحله اول طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی که تا کنون مبلغ جریمه خود را پرداخت نکرده اند تا پایان سال خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛سردار سیدحمید صدرالسادات افزود: فرصت مرحله دوم نام نویسی و پرداخت جریمه مرحله اول این طرح تا پایان دی ماه بوده و تا کنون حدود 40 هزار نفر نام نویسی کرده اند، بر این اساس تا زمانیکه مشمولان مرحله دوم این طرح تعیین تکلیف شوند، مشمولان مرحله اول تا پایان سال می توانند جرائم خود را پرداخت کنند.
وی تاکید کرد: البته لازم است مشمولان مرحله اول این طرح که تا کنون مبالغ جرائم خود را پرداخت نکرده اند، حتما به دفاتر پلیس +10 مراجعه تا نام نویسی قبلی خود را فعال کرده تا به معنای انصراف آنها تلقی نشود.
رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گفت: افرادی که به دفاتر پلیس +10 مراجعه نکنند به معنای انصراف آنها از این طرح تلقی می شود و برگه اعزام به خدمت برای آنها ارسال خواهد شد.
صدرالسادات با بیان اینکه در مرحله اول این طرح 287 هزار نفر ثبت نام کردند، افزود: از این تعداد 170 هزار نفر جریمه خود را پرداخت کردند.
مبالغ جریمه پایه غیبت سربازی برای هشت سال برای دارندگان مدرک زیردیپلم 10 میلیون تومان، مدرک دیپلم 15 میلیون تومان، فوق دیپلم 20 میلیون تومان، لیسانس 25 میلیون تومان، فوق لیسانس 30 میلیون تومان، دکتری غیر پزشکی 35 میلیون تومان، دکتری پزشکی 40 و مدرک دکتری تخصصی و بالاتر 50 میلیون تومان تعیین شده است.
برای هر سال افزایش غیبت بیشتر از هشت سال، 10 درصد به جریمه پایه اضافه می شود. البته افراد متاهل پنج درصد و نیز به ازای هر فرزند از پنج درصد دیگر تخفیف برخوردار می شوند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر