کنفرانس بین المللی مدیریت با حضور سایپا
دوشنبه ۲۱ دى ۱۳۹۴
0 نظر
632 بازدید


شرکت سازه گستر سایپا با حضور در سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت،توانست عنوان یکی از مقاله های برتر را به خود اختصاص دهد.
  به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛بخش علمی کاربردی سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت در دانشگاه صنعتی شریف با حضور وزیر نفت، جمعی ازمدیران دستگاه ها و وزارتخانه های مختلف و استادان دانشگاه انجام شد و در این بخش شرکت سازه گستر سایپا در بخش شفاهی به عنوان یکی از 3 مقاله برتر انتخاب شد.
سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت در دو بخش علمی پژوهشی و علمی کاربردی تدارک یافته که برنامه های بخش علمی پژوهشی در روزهای دوم و سوم دی ماه برای مخاطبان دانشگاهی و پژوهشگران مدیریت برگزار شد و بخش علمی کاربردی این کنفرانس نیز در 12 دی ماه به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کارکرد و به مدت سه روز ادامه داشت.
محورهای اصلی این کنفرانس بین المللی  شامل "کیفیت، بهره وری  و تعالی سازمانی"، " رهبری و رفتارسازمانی"، "تولید، فرآیند و عملیات"، " مدیریت مالی"، "مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات' ، ' مدیریت استراتژیک و رقابت' ، 'مدیریت منابع انسانی' ، 'مدیریت تکنولوژی، تحقیق و توسعه"، " مدیریت بازار یابی و ارتباط با مشتریان"، "اخلاق و فلسفه سازمان و مدیریت"، "حاکمیت شرکتی و مسوولیت اجتماعی" و "کارآفرینی" برنامه ریزی شده است.
در این کنفرانس مقاله طرح تحول 100 روزه در شرکت سازه گستر سایپا به قلم معصوم نجفیان (مدیرعامل) و سهیل حسین پور(معاونت برنامه ریزی و لجستیک) از شرکت سازه گستر سایپا در حوزه تجاری پذیرفته شده در بخش شفاهی به عنوان یکی از 3 مقاله برتر انتخاب شد.
   
  

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر