یاری به نیازمندان کرج با اجرای طرح هبه
سه شنبه ۱۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
537 بازدید

با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و ضرورت یاری به نیازمندان  طرح "هبه " در کلانشهر کرج اجرا خواهد شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛شبیر اربابی مسئول آموزش و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج ابراز نمود: دستگیری از نیازمندان علاوه بر آموزه های دینی، جزو اولین اصول اخلاقی و انسانی است که به طور طبیعی در نهاد و سرشت ما نهادینه شده و می طلبد با توجه به این روحیه، نسبت به اجرای طرح ها و برنامه هایی که از همه گیری و قدرت تاثیرگذاری بیشتری برخوردار است، اقدام نماییم.
به گفته اربابی طرح هبه با شعار " دست هایی که می بخشند مقدس تر از لب هایی هستند که دعا می کنند" در شهر کرج با همت معاونت خدمات شهری و همکاری اداره کل امور اجتماعی فرهنگی استانداری و بنیاد نیکوکاری و امور خیریه سلمان یار مهربان آغاز شده و خواهد کوشید با جمع آوری کالاها و اثاثیه مازاد بر نیاز شهروندان، آنان را به نیازمندان اهدا نماید.
این مسئول اضافه کرد: البته کالاها و اثاثیه جمع آوری شده در صورت مستهلک بودن، با انتقال به محل پیش بینی شده، تعمیر و بازسازی می شود تا در زمان تحویل به افراد نیازمند، از کیفیت لازم برخوردار باشند.
وی تاکید کرد: افرادی که قصد مشارکت و همکاری در طرح هبه را دارند، می توانند از طریق برقراری تماس با سامانه 137، نشانی و اطلاعات مورد نیاز را به کارشناس سامانه اطلاع دهند. پس از آن ماموران این دستگاه به محل مراجعه و اثاثیه مورد نظر را منتقل می کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر