ششمین جلسه کمیته اجرایی پدافند غیرعامل شهرداری کرج
جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
628 بازدید

نمایندگان مناطق 12 گانه و سازمان های تابعه شهرداری کرج در نشست کمیته اجرایی پدافند غیر عامل شهرداری کرج شرکت به عمل آوردند.

 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، این جلسه به ریاست مشاور شهردار کرج  در حوزه پدافند غیرعامل برگزار شد و اعضاء کمیته اجرایی در سطح مسئولان مناطق 12 گانه و سازمان های تابعه به بحث و تبادل نظر پیرامون ملاحظات پدافند غیرعامل در حوزه مسئولیت خود پرداختند.
جلسات این کمیته اجرایی در راستای تحقق و پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل در شهرداری کرج برگزار می شود که در نظر دارد ضمن ایجاد هماهنگی و همکاری با دستگاه های اجرایی خدمات رسان در شهر کرج و استان البرز از موازی کاری ها در این زمینه جلوگیری کرده و خروجی های راهبردی و مطلوبی را برای پدافند غیرعامل استان ایجاد کند.
تشکیل کمیته های فرعی از قبیل آموزش و پژوهش امور هماهنگی با دستگاه ها، آمار و برآورد خسارات، آسیب شناسی و دیگر کمیته های فرعی و مورد نیاز از جمله اقدامات کمیته مذکور می باشد که به صورت مصوب درآمده است و در این جلسه نیز هر یک از مسئولان مناطق دوازدگانه و سازمان های تابعه فعالیت های خود را در زمینه بیان کرده و به بحث و تبادل نظر در رابطه با آن پرداختند.
راه اندازی وب سایت پدافند غیرعامل و برگزاری کارگاه های آموزشی با همین موضوع در مناطق و سازمانهای شهرداری کرج از دیگر مصوبات کمیته اجرایی پدافند غیرعامل شهرداری کرج می باشد که فعالیت های انجام شده در این زمینه نیز از سوی مسئولان حاضر اعلام شد که می توان گفت این مصوبات می تواند بخش قابل توجهی از اهداف مبحث اساسی و ضروری پدافند غیرعمل را در زمینه اطلاع رسانی و ایجاد انسجام اجتماعی عملی کند.
در پایان اینکه دستیابی به مدیریت یکپارچه در پدافند غیرعامل شهری کرج از مهمترین اهداف برگزاری جلسات کمیته اجرایی پدافند غیرعامل شهرداری کرج است که با مصوبات این کمیته پس از تایید نهایی از سوی شهردار این کلانشهر، معاونت ها مناطق و سازمان های تابعه دستگاه مذکور در صدد اجرای آن بر می آیند و آنها را عملی می کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر