70 واحد صنفی درمنطقه 2 کرج پلمپ شد
دوشنبه ۲۱ دى ۱۳۹۴
0 نظر
440 بازدید

دریافت عوارض از مهمترین منابع تأمین مالی شهرداری‌ها است تا از این طریق طرح‌های مختلف عمرانی، زیرساختی و خدماتی در سطح شهر عملیاتی شده و برای افزایش رفاه شهروندی به بهره‌برداری برسند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه  ، ‌احمدرضا خلوصی از پلمب بیش از 70 واحد صنفی در این منطقه خبر داد و اظهار کرد: این واحدهای صنفی به علت عدم پرداخت عوارض، نداشتن پروانه کسب و تخلفات صنفی با حکم قضایی پلمب شدند که بازگشایی واحدهای مذکور منوط به رعایت اصول قانونی است.

خلوصی بیان کرد: بر این اساس اصناف از جمله مجموعه‌های مهمی هستند که به تامین منابع مالی مستمر شهرداری‌ها کمک شایانی می‌کنند لذا انتظار می‌رود برای خدمات رسانی هرچه مطلوب‌تر به شهر و شهروندان اصناف عوارض تعریف شده در قانون را در زمان مقرر پرداخت کنند.

شهردار منطقه دو کرج با تشریح عملکرد واحد اصناف منطقه 2 شهرداری کرج طی سه ماه گذشته ادامه داد: طی این سه ماه یک میلیون و 672 هزار اخطار، 936 مورد فیش و همچنین 812 فیش تسویه صادر شده است.

وی در پایان از صاحبان واحدهای صنفی خواست تا با پرداخت به موقع عوارض شهرداری، نقش تأثیرگذارتری در خدمات رسانی شایسته به شهروندان ایفا کنند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر